Особливості шкільної соціальної мережі "Щоденник.ua"

        «Щоденник.uа» – це всеукраїнський проект, який було створено спільними зусиллями Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та Міністерства освіти і науки. Даний інтернет-ресурс є безпечним інформаційним простором, який сприяє об’єднанню всіх шкільних установ країни, а також учнів, батьків, педагогів. На сьогодні на ресурсі  www.shodennik.ua  зареєстровано більше 10 620 шкіл і понад 1 мільйону користувачів. По суті, це своєрідна соціальна мережа, що спрямована на шкільну спільноту всієї країни з метою вирішення освітніх потреб, зокрема організації зворотнього зв’язку в навчально-виховному процесі кожної зареєстрованої школи.

        Учасники мережі суворо відслідковується модератором. Проект діє в рамках програми «Безпека дітей в Інтернеті». В ній можуть реєструватися лише керівники шкіл, учні та їх батьки. Завдяки такій широкій аудиторії інтернет-ресурс має надзвичайні  можливості вивчення суспільної думки щодо діяльності школи з метою з’ясування ступеня задоволеності школою вчителями, учнями, батьками та спільного пошуку й розв’язання  нагальних проблем.

            Структура «Щоденника» являє собою і потужну платформу для навчання. У ній впроваджені такі інноваційні технології, як електронний журнал, електронний щоденник, величезні мультимедійні бібліотеки, електронний он-лайн перекладач, можливість віртуального репетиторства, в тому числі у форматі Зовнішнього незалежного оцінювання, аудіо- та відео-матеріали для допомоги в навчанні тощо. Учням у цій мережі цікаво і комфортно: вони мають можливість брати участь в онлайн-олімпіадах, конкурсах, проходити тести, спілкуватися з однолітками, грати в освітні ігри.

      Завдяки інформаційним можливостям представленого інтернет-ресурсу батьки мають доступ до електронного щоденника дитини, можуть здійснювати контроль за їх успішністю та відвідуванням школи; в режимі он-лайн створювати групи з метою обговорення важливих питань освіти та виховання.

Наочно про участь у "Щоденник.ua"

Оставить комментарий

Комментарии: 0