Лише об'єктивні новини з коридорів "Двадцятки" й з усього світу. Усещо може здивувати  й навчити. Прес-центр ЗОШ №20 - для Вас!

 

¬ клікай J

Творчо й креативно з 22.01.-26.01.18 року проходив в школі тиждень трудового навчання. Тиждень став спільною справою, яка згуртувала школярів, навчила діяти дружньо й організовано. Під час творчої праці діти відчули задоволення, натхнення, упевненість у власних силах.

До презентації книги Ю.Ю.Горліса-Горского «Холодний Яр» у ЗОШ №20 відбувся перегляд документального фільму про визвольну боротьбу українських повстанців «Холодний Яр. Воля України - або смерть!» - 10-11 класи. Та  інформаційний дайджест  «Незгасимий вогонь Холодного Яру»    (9-11 класи) 

Ось такий незвичайний сюрприз чекав на учнів початкової школи на початку ІІ семестру 2017-2018 н.р. Завдяки креативним педагогам звичайні коридори закладу перетворилися в цікаві та пізнавально-розвиваючі ігри.

ЗОШ №20 не забуває про чотирилапих друзів. Наші учні зібрали і подарували тваринам різноманітні смаколики для собак, а також речі, що необхідні у післяопераційний період та матеріал для утеплення будок. 

У нашій школі проходила акції "1000 журавликів - символ життя, надії та миру". Класні керівники під час виховних годин розповіли  історію Садако Сасакі, яка мріяла зробити тисячу журавликів, що здійснюють будь-яке бажання. Японська дівчинка померла від страшної променевої хвороби, отриманої внаслідок ядерного вибуху в Хіросімі.

Ми сподіваємося, що саме японські «цуру» (журавлики) допоможуть виконати наше найбільше бажання - принести мир і спокій в Україну.

Наші журавлики  зі смаколиками, малюнками, теплими речами  долетіли на фронт.

У ЗОШ №20 відбулося відкриття спортивного майданчика. До нашої школи завітали гості: хокеїстки, депутати та представники каналу СТС. Учні 10-А класу презентували, яким чином працюють тренажери. Було дещо прохолодно, але новорічна атмосфера, танці й гарний настрій допомогли всім зігрітися! Щиро дякуємо за можливість проводити час з користю!

Добігає кінця цикл зимових свят. У ці дні в нашій школі лунали пісні. Діти читали вірші, розказували римівки, гуморески, завітали на перегляд тематичної вистави. Також у цей день відбулася виставка пряничкових будиночків. Усі залишилися задоволені!

У рамках тижня військово-патріотичного виховання та предмету "Захист Вітчизни" для учнів 8 класів був організований перегляд фільмів тематики «Історія українського війська: від давнини до сучасності», де відображалася мужність українських воїнів, їх вміння та сила волі. Учні 9 класів відвідали виховну годину із запрошеним гостем – командиром взводу морської піхоти, учасником бойових дій АТО Галуном Андрієм Сергійовичем, який розповів сумну правду про події на Сході України. Також для всіх учнів школи була створена яскрава міні-виставка інформаційних матеріалів про еволюцію збройних сил України. Тиждень був насиченим цікавими подіями та заходами.

09.12.2017 року ЗОШ №20 радо приймала учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької  (17 учнів освітніх закладів №№ 9, 20, класичної гімназії) та німецької мов (32 учні закладів освіти міста). Оцінити мовленнєву компетентність школярів міста зібралися високопрофесійні вчителів навчальних закладів міста. За результатами учнівської олімпіади з французької мови маємо призове місце: учениця 10-А класу Сіроштан Владислава посіла почесне І місце.

Вітаємо! Дзвінкоголосі пташечки ЗОШ № 20 здобули два призових місця у I етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси" у номінації "Вокальний спів" (основний виконавський рівень, середня вікова категорія). Керівник ансамблю "Вітрила" - талановитий педагог Бойко Ірина Михайлівна.

З 17 по 19 листопада 2017 року шкільна команда юних журналістів (керівник – учитель української мови, зарубіжної літератури – Тімченко С.О.) «Нотатки від «Двадцятки» (Гетманова Марина - капітан команди, Безвин Олександра, Котенко Аміна, Шкурко Дар’я, Симбірська Енріка) змагалася за право бути кращою серед кращих дванадцяти команд на турнірі юних журналістів Сумщини. Наші десятикласниці гідно прийняли бій з тими, хто знає все про тонкощі ЗМІ.  До речі, наша школа вперше брала участь у даному турнірі, який відбувся в Сумській гімназії №1.  

14.11.2017 року відбулася зустріч 9-тих класів з тренером та колишнім гравцем Збірної України з футзалу серед людей з вадами зору Васильєвим Романом Вікторовичем до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Низку цікавих заходів було проведено на початку листопада в рамках тематичного тижня з предмету «Хімія». Це свято творчого нестандартного підходу до навчання та виховання учнів. Адже саме під час проведення тижня хімії учителеві дається ще одна можливість розкривати в учнів науковий інтерес до хімії, бажання її пізнавати. 

Дві команди в різни вікових групах захищали честь школи в Чемпіонаті міста  з інтелектуальної гри «Своя гра». І повернулися не з пустими руками, а з нагородами.
Дві команди в різни вікових групах захищали честь школи в Чемпіонаті міста з інтелектуальної гри «Своя гра». І повернулися не з пустими руками, а з нагородами.

Разом з усією Україною долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності «Наші пісні», який проводився 09.11.2017 року під гаслом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета". Та вшанували пам’ять Преподобного Нестора Літописця.

22.10.2017 року, з метою співпраці школи з активістами  громадської ініціативи «ІТ кластер Суми», за погодження з управлінням освіти і науки Сумської міської ради учні закладу представили свою команду (керівник - учитель інформатики Янченко М.Ф.) на конкурсі «Стань ІТ-шником». Після фінального етапу конкурсу наші учні Бріжашов Микита та Бойко Іван повернулися з почесним 2 місцем.