УВАГА! Важлива інформація!

 З метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашого міста, визначення пріоритетів та підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку міста Суми, управління освіти і науки Сумської міської ради просить долучитися до участі у соціологічних дослідженнях «Дослідження цінностей та життєвих пріоритетів мешканців міста Суми» та «Дослідження якості надання послуг для населення міста Суми» .

       Опитування містить 101 питання та є анонімним (не передбачає введення персональних даних), що забезпечить отримання максимально достовірної інформації.

Анкетування можна пройти до 28 вересня 2018 року за посиланням https://goo.gl/ySPvye.  

Офіційна інформація про вищезазначені соціологічні дослідження розміщена на Інформаційному порталі Сумської міської ради за посиланням https://smr.gov.ua/uk/dokumenti/rozrobka-stratehii-rozvytku/11536-anketa-opituvannya-vizmi-uchast-v-rozrobtsi-strategiji-rozvitku-mista-sumi.html

У В А Г А !

 

        На виконання распорядження Головного державного ветеринарного інспектора України  від 03.09.2018р №100  Щодо організації заходів проведення осінньої компанії з пероральної імунізації диких м"ясоїдних  тварин в Україні  Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області  інфомує, що протягом вересня-жовтня 2018р на території Сумської області  будє проведено осінню компанію з пероральної імунізації диких м"ясоїдних тварин за допомогою автотранспорту.

ДО УВАГИ УЧНІВ, БАТЬКІВ

ТА НЕБАЙДУЖИХ МЕШКАНЦІВ!

За сприяння та фінансової підтримки Європейського Союзу з 01 квітня 2018 року в місті Суми розпочалася реалізація проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми». Щоб підтримати наше рідне місто на його шляху до європейської модернізації пропонується ознайомитися та вподобати інформаційну сторінку в соціальній мережі Facebook, де буде висвітлено його основні події.

 www.facebook.com/EU4Sumy/

Повну інформацію про умови пільгового харчування в школі можна отримати в заступника директора з НВР Шилкіної О.І. Індивідуальні консультації проводяться щоденно, з 16:00 до 17:00.

КОЖЕН МАЄ ПРАВО БУТИ ПОЧУТИМ

Правозахисні посилання

  1. Національна дитяча «гаряча лінія» - <a href="http://la-strada.org.ua" target="blank"> <img src="http://la-strada.org.ua/La_strada_1_3.gif" alt="Національна гаряча лінія"></a>
  2. Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації - <a href="http://la-strada.org.ua" target="blank"> <img src="http://la-strada.org.ua/La_strada_2_2.gif" alt="Національна дитяча гаряча лінія"></a>

 

На базі Міжнародного правозахисного центру

"Ла Страда - Україна"

діє Національна дитяча "гаряча" лінія

0 800 500 335

з мобільного - 772

та Нацональна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

0 800 500 335

з мобільного - 386

 

Національна дитяча "гаряча" лінія працює щоденно, окрім неділі, з 10.00 до 20.00

 

Нацональна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації - щобудня з 10.00 до 18.00 

Дорожня карта для учасників АТО
Дорожня карта для учасників АТО.pdf
Adobe Acrobat документ 327.5 KB

ОГОЛОШЕННЯ

 

У зв'язку зі складною соціально-політичною ситуацією в країні на базі навчального закладу діє розгорнутий пункт психологічної допомоги населенню.

Графік роботи:

понеділок, вівторок, середа, п'ятниця

з 9.00 до 15.00 в приміщенні кабінету психолога.