23 лютого 2018 року педагоги школи - Комлик О.В., Тімченко С.О.,      Івакіна А.В. - брали участь у регіональній (не)конференції міжнародного вчительського руху EdCamp «Школа для життя: біоетичні виміри», яка відбувалась на базі Конгрес-Центру СумДУ, за підтримки Міністерства освіти та науки України та ГО «EdCamp Ukraine». Шкільні педагоги, тренери, представники громадських організацій, освітні та технологічні Лабораторії з різних куточків України (Одеса, Київ, Полтава, Дніпро та Сумська область) та міста Мінден (Німеччина) зібрались у місті Суми для обміну педагогічним досвідом, співпраці, обговорення концепції Нової української школи. Безліч цікавої та корисної інформації, спілкування з творчими і креативними освітянами, нові знайомства та приємні зустрічі з друзями.

31 січня 2018 року в школі проведено засідання міського методичного об'єнання класних керівників, на якому освітянська громада класних керівників школи у форматі тренінгу представила свої кращі здобутки з виховання підростаючого покоління з боку сучасності та інновацій.

Освітній івент для вчителів: інтенсив-практикум "Простір освітніх можливостей", який відбувся 11.11.2017 року. Заступник директора з НВР Комлик О.В. та вчитель української мови й зарубіжної літератури Тімченко С.О. разом з організаторами: Центр неперервної освіти для вчителів від ГО «ЄВРОШЛЯХ» обговорювали технології впливу та інструменти роботи на центеніалів (Z), знаходили шляхи для розуміння покоління Z, як цільової аудиторії сучасного вчителя та процесу фасилітації, як світового освітнього тренду, знаходили застосування інструментів фасилітації в освітньому процесі, відкривали ресурси для безкоштовних освітніх подорожей.

Працюємо над реалізацією довготривалого загальношкільного методичного проекту. В рамках проведення воркшопу обговорили конкурентноспроможність учасників навчально-виховного процесу як умову успішного функціонування сучасного закладу освіти, а також пройшли психологічне діагностування з питання готовності до інноваційної діяльності (20.03.2017року).