ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА

Зовнішнє незалежне оцінювання - це комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до вищих навчальних закладів.

Мета зовнішнього незалежного оцінювання: підвищення рівня освіти населення України та забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результати державної підсумкової атестації і як результати вступних іспитів до вищих навчальних закладів.

Схеми доїзду до пунктів тестування 2019 рік
Схеми-доїзду-до-пунктів-тестування-2019_
Adobe Acrobat Document 911.8 KB
Прес-Реліз від 17.05.2019 р.
прес-реліз-17.05.2019_compressed.pdf
Adobe Acrobat Document 102.8 KB

Важлива інформація про ЗНО

Прес- реліз від 16.04.02019р
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019
Додаток до листа №600_compressed.pdf
Adobe Acrobat Document 103.6 KB
Прес-реліз 15.03.2019р. Пробне ЗНО
Прес-реліз Пробне ЗНО 2019р_compressed.p
Adobe Acrobat Document 103.5 KB
Прес-реліз для ЗЗСО та ЗПТО Сумської обл.
Прес-реліз на січень 2019р-min.pdf
Adobe Acrobat Document 135.2 KB

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти, 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, оф. 463, т. (057) 705 07 37, office@zno-kharkiv.org.ua 

ПРЕС-РЕЛІЗ 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019 

 

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ  

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096. У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).  

ТЕРМІН ДІЇ СЕРТИФІКАТІВ ЗНО 

В 2019 році до закладів вищої освіти приймаються сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років. Результати з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються тільки з сертифікатів 2018 та 2019 років. Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення  не більше ніж на чотири спеціальності. 

ХАРАКТЕРИСТИКИ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ РОБІТ  

На сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) в розділі «Предмети» можна ознайомитися з характеристиками сертифікаційних робіт та критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. 

МЕДИЧНИЙ та ПРАВНИЧИЙ НАПРЯМИ НАВЧАННЯ 

Мінімальні значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», галузі знань «Охорона здоров’я» з другого та третього конкурсних предметів –  не менше 150 балів (біологія, хімія, фізика, математика). Не менше 130 балів – для спеціальностей «Фармація, промислова фармація», «Право», «Публічне управління і право», «Міжнародні відносини». 

ПРОВЕДЕННЯ ЗНО ДЛЯ ОСІБ ІЗ ГЛИБОКИМИ ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ 

Для осіб з глибоким порушенням зору, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, тести з української мови і літератури, математики, історії України, біології будуть адаптовані для використання шрифту Брайля.  Також під час додаткової сесії ЗНО-2019 буде організовано апробацію технології проведення ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України, біології, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей. 

 

 

Більше інформації про ЗНО: Український центр оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua  Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64Додаткова  інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496 

Увага! Інформація про допуск на пункти тестування ЗНО!

До відома учнів 11-х класів, їх батьків, працівників, які будуть задіяні під час ЗНО в якості персоналу пунктів тестування, схеми доїзду до пунктів тестування (НИЖЧЕ). Дані схеми також розміщено на сайтах Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти та управління освіти і науки Сумської міської ради.

          Допуск на пункти тестування триватиме з 10.15 до 10.50 та здійснюватиметься за наявності чітко визначених документів:

-  Сертифікат ЗНО,

-  документ, що посвідчує особу (серія та номер якого зазначені у Сертифікаті);

-  запрошення-перепустка.

Також випускник має взяти із собою ручку з пастою чорного кольору для виконання тестової роботи.

     В обов’язках учасників зовнішнього оцінювання чітко сказано, що учасникам ЗНО забороняється використовувати в пункті ЗНО та мати при собі протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів і пристроїв (розділ ІІІ, пункт 3 наказу МОН від 10.01.2017 № 25).

 

Цього року інструктори в аудиторії звертатимуть особливу увагу на наявність в учасників смарт-годинників. Радимо випускникам залишити їх удома або ж на спеціально відведеному для речей місці, адже в разі виявлення в учасників тестування смарт-годинників, а також мобільних телефонів, навушників, флеш-накопичувачів, USB-кабелів тощо, учасник змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту з певного предмета буде анульовано.

Заборонено!!!

On-line-тестування з української мови та літератури zno.osvita.ua 
Львівський центр оцінювання якості освіти www.lvtest.org.ua 
Блог у соціальній мережі "Вконтакті" www.znonasharu.org.ua 
Тести для підготовки до ЗНО в пошуковій системі Яндекс zno.yandex.ua/ru/ukrainian 
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти zno-kharkiv.org.ua/help/zno-2015.php 
Для підготовки до ЗНО (програми для смартфонів) play.google.com/store/apps/details?id=com.testterra.main

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ØУкраїнський центр оцінювання якості освіти

http://testportal.gov.ua

ØХарківський регіональний центр оцінювання якості освіти

http://zno-kharkiv.org.ua

Ø

Write a comment

Comments: 0